Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

Barrio Santa Cruz

Wakacje w Hiszpanii nie muszą kojarzyć tylko z zatłoczonymi i głośnymi placami, zapachem owoców morza i przepełnionymi kawiarniami, z których rozbrzmiewa muzyka flamenco. Wakacje w Hiszpanii to przede wszystkim dotyk historii i kultury w najszerszym tego słowa znaczeniu. Gdzie bardziej doświadczymy średniowiecznego klimatu niż w urokliwej dzielnicy Barrio Santa Cruz?

1. Romantyczny spacer 

Jeżeli masz apartament Torrevieja (leiligheten Torrevieja), nic nie stoi na przeszkodzie, by udać się na długi i romantyczny spacer po Barrio Santa Cruz zwanej dawniej Juderia. To niezwykle klimatyczne miejsce, którego nie można pominąć będąc na wakacjach w Hiszpanii.

Zachęca ono turystów do zatrzymania i zachwycania się wąskimi uliczkami, pięknymi i kolorowymi kamienicami i zapachem lokalnych potraw. Planując wakacje w Hiszpanii nie można więc nie spróbować lokalnych tapas i słodkiego wina. Bezapelacyjnie wakacje w Torrevieja zmuszają turystów do zrezygnowania z diety i kosztowania tych tutejszych specjałów.

2. Plac przy Katedrze, mury ogrodów arabskiego Azkabanu i inne wyjątkowe miejsca 

Barrio Santa Cruz to nie tylko ciekawe miejsce dla spacerowiczów i smakoszy kuchni hiszpańskiej. Będąc tu koniecznie trzeba zobaczyć  plac przy Katedrze, mury ogrodów arabskiego Azkabanu, piękne parki i inne wyjątkowe miejsca. To tu urodził się Don Juan Tenerio i Dona Ines.

3. Muzyka flamenco i zabawa w Torrevieja

Wakacje w Torrevieja to również czas na zabawę. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym tancerzem, to z pewnością już nawet kilkudniowe wakacje w Torrevieja sprawią, że muzyka pochłonie Cię na całego. Warto być otwartym i uśmiechniętym dla lokalnych muzyków i tancerzy. To gwarancja naprawdę udanej zabawy.

4. Apartament w Torrevieja, La Mata

Bez względu na to, którą dzielnice wybierzesz na nocleg - czy miejsca te spokojniejsze, czy też te w których muzyka rozbrzmiewa do wczesnych godzin porannych - to wszędzie kusić Cię będą zapachy unoszące się z kawiarenek i restauracyjek. Skuś się na lokalne przysmaki, a na pewno nie pożałujesz. Należy pamiętać, ze najpyszniejsze jedzenie jest tam, gdzie jest najwięcej ludzi.

Wakacje w Hiszpanii kuszą od zawsze turystów. Ci chętnie przybywają tu, odkrywając nowe miejsca i zakątki. Bez względu na to, czy masz apartament Torrevieja (leiligheten Torrevieja) czy w innym miejscu, komunikacja jest tak dobrze rozwinięta, że skorzystasz ze wszystkich atrakcji, które oferuje Ci to piękne miejsce.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź