Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Torrevieja Carnaval

Torrevieja Carnaval

Karnawał jest wspaniałym czasem przeznaczonym na zabawę i świętowanie. W Hiszpanii karnawał trwa w miesiącach zimowych tuż po Nowym Roku - warto to wszystko zobaczyć na własne oczy.

Karnawał w Torrevieja

Jak co roku, po wejściu w Nowy Rok rozpoczyna się karnawał. W Torrevieja oficjalnie trwa on od 28 stycznia do 25 lutego. To wspaniałe wydarzenie rozpoczyna się koronowaniem Królowych Karnawału, natomiast kończy nocnym pochodem przez miasto. W trakcie tego miesiąca odbywa się szereg bali, konkursów i pokazów związanych z karnawałem, tańcem oraz śpiewem. Karnawał w Hiszpanii ma bardzo długą tradycję i stanowi on nieodzowne święto, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy.

Wakacje w Torrevieja najlepszym pomysłem na karnawał!

Wakacje w Torrevieja, tej niewielkiej, aczkolwiek urokliwej i bardzo pięknej miejscowości położonej na Costa Blanca w prowincji Alicante to najlepszy pomysł na wypoczynek w atmosferze świętowania, wspaniałej, hucznej zabawy, śpiewu i tańca. Barwne kostiumy, liczne platformy, wspaniałe, długie pióropusze - to wszystko koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy i poczuć tę magię karnawału, która porywa nawet najstarszych Hiszpanów. Wakacje w Torrevieja to wspaniała opcja dla całej rodziny lub dla najbliższych przyjaciół. Miejscowość jest położona w odległości ok. 40 km od Alicante, a więc nie ma najmniejszego problemu z dostaniem się tutaj. Ponadto oprócz wspaniałego czasu spędzonego pośród rozśpiewanego tłumu koniecznie należy zwiedzić tę urokliwą miejscowość, która niegdyś była wioską rybacką. Piękne, stare kamieniczki, kręte uliczki, wspaniałe widoki oraz piaszczyste plaże z pewnością zachwycą każdego o tej porze roku. Warto dodać, że miasto Torrevieja posiada aż cztery wspaniałe plaże: Playa del Cura, Playa los Locos, Playa Naufragos oraz Playa del Acequion. Piękna, nadmorska promenada wysadzana palmami wieczorem zmienia się w długi deptak wypełniony kolorowym tłumem z każdego zakątka świata. Wakacje w Torrevieja to wspaniały pomysł na spędzenie urlopu o każdej porze roku.


Sprawdź również inne atrakcje Hiszpanii - Walki Byków

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź