Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » Dlaczego warto postawić na otulacze bambusowe?


Od pewnego czasu budzą duże zainteresowanie u mam, które decydują się na nie postawić, ze względu na wiele atutów, jakimi przyciągają. Otulacze bambusowe, bo o nich mowa, zbierają coraz lepsze recenzje. Sprawdźmy, czym zaskarbiają sobie dobre opinie wśród mam.

Czym są otulacze bambusowe?

Otulacze bambusowe to produkty, które nieco swoim wyglądem przypominają pieluchy tetrowe. Są to produkty o rozmiarach 120 cm x 120 cm. Ich głównym przeznaczeniem jest otulanie dziecka podczas snu, które ma zapewnić ochronę przed przeciągami, a jednocześnie zapewnić przewiew i zminimalizować potliwość dziecka. Otulacze bambusowe bywają inaczej nazywane bambusowymi kocykami.

Największa zaleta

Największą zaletą otulaczy bambusowych jest ich wyjątkowa delikatność. Kocyk budzi przyjemne wrażenie już po pierwszym dotyku tego produktu. Są miękkie i gładkie i niezwykle przyjemne w kontakcie ze skórą. Co ważne, są w pełni bezpieczne dla skóry, nie podrażniają jej i nie wywołują reakcji alergicznych. Są to tkaniny o właściwościach antybakteryjnych, nie są nośnikiem żadnych zagrożeń dla skóry i organizmu maluszka.

Ważne właściwości

Dużą zaletą, jaką posiadają otulacze bambusowe są ich właściwości termoregulacyjne. Materiał ten potrafi utrzymywać temperaturę niższą o 3 stopnie C, od tej, jaka panuje w otoczeniu. Bambus jest tkaniną, która oddycha i zapewnia idealne warunki cyrkulacji powietrza. Wykazuje ona również duże właściwości ochronne przed promieniami UV. Dlatego, idealnie sprawdza się podczas upalnych dni, kiedy chroni przed przegrzaniem, oparzeniami słonecznymi i zapewnia skórze możliwość oddychania.

Uniwersalność

Niewątpliwie dużą zaletą otulaczy bambusowych jest ich uniwersalność i szerokie możliwości zastosowania. Sprawdzają się one jako kocyki, które chłodzą ciało dziecka, okrycie maluszka w nosidełku czy foteliku samochodowym. Idealnie nadają się do karmienia piersią w miejscu publicznym, zapewniając duże poczucie intymności. Mogą być stosowane również jako prześcieradło czy narzuta do łóżeczka lub pościel bambusowa.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź