Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » E-papierosy- zdrowsza alternatywa


Wiele mówi się o tym, jak bardzo papierosy są szkodliwe dla naszego zdrowia. Liczba trujących substancji wdychanych przez nas za każdym pociągnięciem jest tak duża, że nie sposób nie bić w tej sprawie na alarm. Na rynku od pewnego czasu dostępna jest jednak zdrowsza alternatywa dla papierosów. Mowa, rzecz jasna, o e-papierosach.

Jak wykazują badania, e-płyny zawierają o ponad 1000 mniej szkodliwych związków, dlatego też ich użytkowanie jest o wiele zdrowsze dla naszego organizmu. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które pragną rzucić palenie. E-papieros może okazać się w tej walce dobrym przystankiem, dzięki któremu stopniowe żegnanie się z nałogiem będzie dużo skuteczniejsze.

Za pogorszenie stanu naszego zdrowia, a także wszystkich osób, które znajdują się wokół nas (tak zwanych biernych palaczy) odpowiada w głównej mierze dym tytoniowy. W przypadku e-papierosów on nie występuje. Cały mechanizm opiera się bowiem na specjalnie przygotowanych olejkach i grzałce. Efektem tego połączenia jest nieszkodliwa para wodna, która natychmiast się ulatnia. Wszystko to sprawia, że nawet jeśli palimy, w żadnym stopniu nie szkodzimy naszym najbliższym.

E-papierosy to również lepszy smak. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele mieszanek, które wyróżniają się owocowym bądź miętowym posmakiem. Olejki do e-papierosów są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy, bez najmniejszych problemów znajdzie coś specjalnie dla siebie.

Elektroniczne papierosy coraz bardziej są obecne na naszym rynku. Nic w tym dziwnego, w końcu pomagają palaczom bardziej dbać o swoje zdrowie.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

1 komentarze:

  1. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po e-papierosy. Warto spróbować, ponieważ są zdrowsze. Każdy sam powinien jednak ocenić i wybrać co woli.

    OdpowiedzUsuń