Open top menu
czwartek, 22 października 2015

Z porządkami staramy się zwykle radzić sobie sami i zupełnie jak w pewnej znanej piosence: niektórym wychodzi to lepiej, innym gorzej. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy zatrudnienie ekipy sprzątającej jest koniecznością. 


Przejęcie lub zakup mieszkania

Mieszkania, które dostajemy w spadku, często wymagają gruntownego sprzątania. Niejednokrotnie stoją one długo puste, nim dobiegną końca ustalenia rodzinne lub sądowe. Wówczas po wejściu do mieszkania możemy przeżyć szok, w wyniku którego zaczynamy nerwowo wertować gazety lub internet w poszukiwaniu firmy, która sprzątanie domów wykonuje szybko i profesjonalnie.

Prywatna firma

Jeśli pracownicy w firmie regularnie biorą zwolnienia, w pracy gołym okiem widać kurz, jak i brud, czas pomyśleć o ekipie, która profesjonalne oraz skuteczne sprzątanie wykonuje regularnie. Nie można liczyć na to, że pracownicy sami będą odkurzać czy myć podłogi - to przecież nie należy do ich obowiązków. Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom możliwość pracy w komfortowych i zdrowych warunkach.

1 komentarz:

  1. z ekipą to nie głupi pomysł ,z resztą pani biała rękawiczka daje na to żywy przykład ,nie dość że mieszka w domu wynajętym to na dodatek ma gosposie do gotowania sprzątania itp, ale cóż w programie o jeny tu nie posprzątałaś tu kurz...

    OdpowiedzUsuń