Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Pyszne przekąski na kinderbal

Kinderbal

Już niedługo andrzejki, a zaraz potem po krótkiej przerwie karnawał. Większość lokali organizuje wtedy bale, w domach spotykamy się na prywatkach. W tym czasie nie zapominajmy jednak o dzieciach. one również chcą się wyszaleć i pobawić. Zorganizujmy dla nich kinderbal. To wcale nie wiąże się nawałem pracy przy przygotowaniach! Wystarczy muzyka, balony i pyszne przekąski. Co warto postawić na stole dla dzieciaków?

Coś konkretnego

Szaleństwa na parkiecie zmęczą dzieci i będą potrzebowały jakoś uzupełnić zapasy energii. Na stole warto postawić przekąski, które szybko je pokrzepią tj. nuggetsy, sałatkę gyros (choć tu musimy uważać w przypadku maluchów, bo mogą sobie z nią nie poradzić) czy małe, kolorowe kanapeczki. Dzieciaki z pewnością ucieszą się z frytek lub pizzy, ale tutaj nie przesadzajmy z ilością. Warto wpajać dzieciom zdrowe nawyki żywieniowe od samego początku.

Coś zdrowego

Jako przeciwwaga dla proponowanych przed chwilą tłustych potraw, jako przegryzkę, rozłóżmy na stołach owoce. Dzieci je uwielbiają, a odpowiednio fantazyjne podanie jeszcze bardziej zachęci je do spróbowania. Nie przesadzajmy z cukierkami i chipsami. Po kilku takich kinderbalach, dzieci łatwo uzależnią się od słodkości.

Przygotowanie

Podane propozycje nie wymagają może długiego przygotowania, ale nie zajmuje to też dziesięciu minut. Jeśli nie cierpimy na nadmiar czasu, warto zamówić usługi cateringowe. Wcale nie kosztuje to fortuny, a mamy zawsze o jeden obowiązek mniej. Mówiąc o cateringu, nie mam oczywiście na myśli zamawiania fast food'ów na wynos! Dokładnie przedyskutujmy z firmą cateringową wybrane menu, aby dostarczyć na stół przede wszystkim smaczne i zdrowe jedzenie. Nie przesadzajmy z ilością! Wiele dzieci to niejadki i stół uginający się pod ciężarem smakołyków to dla nich stanowczo za dużo.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź