Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Trening z trenerem

trener personalny bydgoszcz cena
Atrakcyjny wygląd to szczupła sylwetka i zadbane ciało. Praca i obowiązki rodzinne powodują, że czasem bardzo trudno się zmobilizować do diety i sportu. Zbędne kilogramy nie są ozdobą, więc trzeba coś wymyślić, żeby się ich pozbyć.

Trener personalny
Może w tym pomóc trener personalny, który indywidualnie dobierze zestaw ćwiczeń oraz dietę, uwzględniając warunki fizyczne i stan zdrowia swojego klienta. Decydując się na skorzystanie z tego typu usługi, trzeba mieć na uwadze jej koszt. Z reguły istnieje możliwość wykupienia całego pakietu treningów albo płacenia za pojedyncze godziny. Ta druga opcja wyjdzie trochę drożej. Cena za jedną godzinę to koszt ok.50-150 zł. Nie jest to mało, ale wydanie sporych pieniędzy na siebie powinno zadziałać mobilizująco.

trener personalny bydgoszcz cena
Plusy i minusy treningów personalnych
Plusem jest to, że trening prowadzony pod okiem doświadczonej osoby będzie bardziej skuteczny. Czas na siłowni będzie dobrze wykorzystany a błędy zostaną natychmiast skorygowane. Ćwiczenia są zmieniane i nie ma czasu na nudę. Kolejny plus to fakt, że jest się kontrolowanym pod kątem rezultatów, co też powinno zmobilizować bardziej opornych. Minus to cena. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy trenera personalnego ale nie stać go na częste zajęcia indywidualne, to można to rozwiązać poprzez znalezienie drugiego chętnego do treningu. Wtedy jest trochę taniej a obecność drugiej osoby nie powinna obniżać jakości zajęć. Innym rozwiązaniem może być ograniczenie treningów z trenerem personalnym do 3-4 godzin w miesiącu i bieganie kilka razy w tygodniu. Połączenie siłowni z treningiem aerobowym daje bardzo dobre rezultaty.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź