Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Catering – coraz powszechniejszy?

catering bydgoszcz

Wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne wiążą się przeważnie z tym, że konieczne jest przygotowanie szeroko rozumianego jedzenia nawet na kilkanaście osób. Co prawda rozwiązaniem jest rodzinne wyjście do restauracji i pozostawienie uczestnikom swobodnego wyboru dań, to jednak nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na odległość do restauracji lub po prostu ze względów na skromny budżet. Rozwiązaniem, które zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju, jest skorzystanie z usług cateringowych. Na co powinniśmy zwrócić uwagę zamawiając catering?

Ilość osób i menu?

Podstawą przy zamawianiu cateringu jest określenie nie tylko ilości osób, ale również menu – począwszy od ilości dań w menu, poprzez formę (czy ma to być bufet w formie „szwedzkiego stołu”), a skończywszy na dokładnym określeniu dań i czasu ich serwowania.

W każdej miejscowości!

Usługi cateringowe ze względu na swoją coraz większą powszechność i spadające tym samym ceny znajdziemy niemalże w każdej większej miejscowości – wiele firm świadczy również swoje usługi w znacznie większym obrębie gwarantując nam jednocześnie, że wszystkie dostarczone potrawy będą odpowiednio ciepłe.

Z jakiej okazji? 

Decydując się na catering warto również określić okazję, z której jest on zamawiany – wiele firm ma specjalne menu na takie uroczystości jak Pierwsza Komunika, rocznica ślubu czy urodziny, gdzie możemy otrzymać chociażby dodatkowy prezent w postaci dodatkowego tortu.

Jaki wydatek? 

Z jakim jednak wydatkiem musimy się liczyć w przypadku zamówienia cateringu? Wszystko zależy tutaj od ilości osób, jak i samego menu – można jednak przyjąć, że będzie to wydatek od kilkunastu do nawet kilkuset złotych za osobę.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

2 komentarze:

  1. Fajne te cateringi, ale za drogie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oferta i typy cateringów stają się na szczęście coraz bardziej różnorodne :)

    OdpowiedzUsuń