Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Wypoczynek na miarę marzeń

wakacje Torrevieja - Hiszpania

Wybierając się na wakacje do Hiszpanii turyści najczęściej decydują się na pobyt w jednym z najbardziej popularnych jej zakątków, mianowicie odwiedzają wybrzeże Costa del Sol czy też Costa Brava, znane ze swoich walorów turystycznych. 

Nieco mniejszą popularnością cieszy się wybrzeże Costa Blanca, które nie jest tak znane, ale z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie. Nie należy się temu dziwić, można tam spędzić wspaniałe wakacje Torrevieja, jeden z kurortów w tym rejonie, to miasteczko niezwykle atrakcyjne turystycznie, a co więcej cechujące się niepowtarzalnym klimatem.

Planując samodzielnie wakacje w Hiszpanii można zabukować noclegi w jednym z wygodnych hoteli, ale równie dobry standard mają tamtejsze apartamenty Torrevieja to kurort, w którym warto się zatrzymać. Co prawda nie ma tam zbyt wielu hoteli, ale baza noclegowa jest bardzo dobrze rozwinięta, dlatego każdy odwiedzający to miasto na pewno znajdzie dla siebie odpowiedni apartament. Hiszpania ma wiele do zaoferowania turystom, dlatego tak chętnie jest odwiedzana. 

Torrevieja jeszcze nie jest tak popularnym kurortem jak inne nadmorskie, hiszpańskie miejscowości, ale na pewno szybko się to zmieni. Atrakcyjne położenie pomiędzy dwoma lagunami, przepiękna promenada Juan Aparicio, port rybacki, aquapark to tylko nieliczne z atrakcji, które przyciągają turystów. 

Koniecznie trzeba także zobaczyć różowe, słone jezioro, ewenement w skali światowej. Kąpieli w nim na pewno przyniesie wiele korzyści dla zdrowia, odpręży i zrelaksuje.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

2 komentarze:

  1. Miejsce na wypoczynek powinno nie krępować przyjezdnych. Dobrze, jeżeli jest klimatyzowane, a kulturalna obsługa serwuje smaczne potrawy. Czyste pokoje hotelowe to podstawa.

    OdpowiedzUsuń
  2. W Polsce również istnieją piękne miejsca w których można wypocząć. Osobiście polecam domki letniskowe nad morzem w Jantarze, piękne miejsce w którym można wypoczać ;)

    OdpowiedzUsuń