Open top menu
czwartek, 9 lutego 2017

Stoły warsztatowe - producent ROTAX

Już mali chłopcy posiadają zapał do zabawy w mechaników. Plastikowymi śrubokrętami umieszczonymi na niziutkich stołach warsztatowych starają się naprawić zepsute zabawki. 


Duzi chłopcy również nie czują się dobrze, jeśli są zmuszeni zlecić komuś naprawę swoich sprzętów. Najchętniej zajęliby się tym sami. Wcale nie brakuje im umiejętności. Problem leży gdzie indziej. Mało kto ma w domu miejsce, w którym byłby w stanie dokonać naprawy. Brakuje również szafek, w których można by przechowywać narzędzia. Okazuje się, że sytuacja wcale nie jest jednak przegrana. Producent ROTAX oferuje stoły warsztatowe, które mogą okazać się receptą na opisany problem.

Stoły warsztatowe - o produkcie

Stoły warsztatowe to swego rodzaju mebel, który można umieścić zarówno w domu jak i w garażu. Z wyglądu przypomina zwykłą szafę lub biurko. Producent ROTAX wykonuje jednak swoje produkty z trwałych materiałów, które wytrzymają naprawy i ostre narzędzia. Stoły warsztatowe zostały pomyślane z myślą o wygodzie i komforcie użytkownika. Posiadają dużą ilość szuflad i wieszaków, dzięki czemu każdy znajdzie miejsce na wszystkie swoje narzędzia. Wózek warsztatowy będzie z kolei rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują przemieszczać się podczas pracy. ROTAX podczas konstrukcji kładzie nacisk na to, aby dostęp do narzędzi był intuicyjny. Zarówno wózek warsztatowy jak i stoły warsztatowe mogą mieć różne wymiary, dzięki czemu da się je dopasować praktycznie do każdego wnętrza. Produkt to prawdziwy przełom w dziedzinie majsterkowania.

0 komentarze