Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Budowa wymarzonej sylwetki

Treningi indywidualne

W dzisiejszych czasach uzyskanie idealnej sylwetki nie jest trudne. Wystarczy silna motywacja, dobrze dobrana dieta i właściwe ćwiczenia.

 Siłownia jest miejscem wyposażonym w odpowiedni do tego sprzęt oraz posiadającym wykwalifikowany personel. Jedną z takich osób jest trener osobisty. Człowiek, którego zadaniem jest ustalenie właściwego treningu. Dobranie ćwiczeń, dbanie o ich prawidłowe wykonywanie, eliminowanie ewentualnych błędów, motywowanie klienta oraz czuwanie nad jego bezpieczeństwem podczas zajęć.

 Treningi indywidualne pozwalają uzyskać wymarzony efekt w krótszym czasie. Podczas zajęć grupowych, bowiem ćwiczenia  są "uśrednione" tak, by większość uczestników mogła na nich skorzystać.

 Trener personalny prowadząc trening jest skupiony, tylko na jednej osobie. To daje możliwość doboru właściwych ćwiczeń. Ich intensywność zaś w zależności od samopoczucia klienta może zmniejszać lub też zwiększać. Działając na bieżąco ocenia postępy i wie na czym należy skupić się w późniejszym czasie.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź