Open top menu
wtorek, 12 stycznia 2016

Treningi indywidualne

W dzisiejszych czasach uzyskanie idealnej sylwetki nie jest trudne. Wystarczy silna motywacja, dobrze dobrana dieta i właściwe ćwiczenia.

 Siłownia jest miejscem wyposażonym w odpowiedni do tego sprzęt oraz posiadającym wykwalifikowany personel. Jedną z takich osób jest trener osobisty. Człowiek, którego zadaniem jest ustalenie właściwego treningu. Dobranie ćwiczeń, dbanie o ich prawidłowe wykonywanie, eliminowanie ewentualnych błędów, motywowanie klienta oraz czuwanie nad jego bezpieczeństwem podczas zajęć.

 Treningi indywidualne pozwalają uzyskać wymarzony efekt w krótszym czasie. Podczas zajęć grupowych, bowiem ćwiczenia  są "uśrednione" tak, by większość uczestników mogła na nich skorzystać.

 Trener personalny prowadząc trening jest skupiony, tylko na jednej osobie. To daje możliwość doboru właściwych ćwiczeń. Ich intensywność zaś w zależności od samopoczucia klienta może zmniejszać lub też zwiększać. Działając na bieżąco ocenia postępy i wie na czym należy skupić się w późniejszym czasie.

0 komentarze