Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Hit wśród Mam - Pieluszki bambusowe

Pieluszki bambusowe - muślinowe

W większości polskich domów (i rodzin z małymi dziećmi), nadal królują pieluchy tetrowe. Oczywiście nie służą one już bezpośrednio do przewijania. 


Tą rolę dawno przejęły pampersy. Jednak mimo to nadal potrzebne są pieluszki, które ochronią skórę dziecka, oczyszczą ją a także... będą kojącą narzutką. Co ciekawe, do tych zadań o wiele lepiej niż popularne "tetrówki", nadają się pieluszki bambusowe - muślinowe.

Zalety wciąż niepopularnych muślinek


Bambus jest materiałem dość egzotycznym z punktu widzenia statystycznego Polaka. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi ochrona delikatnej skóry naszych dzieci. Jest to jeden z powodów, dla których jego wręcz zbawienne właściwości nie zostały tutaj odkryte. A szkoda...

Doskonała narzutka


Pieluszki bambusowe mogą być doskonałą formą ochrony przed zimnem i ciepłem. Bambus pod względem termicznym jest wręcz idealnym izolatorem, dzięki czemu w takich zastosowaniach sprawdza się wręcz wzorowo. Co ciekawe, bambus doskonale radzi sobie również z promieniowaniem UV!


Idealny ręcznik


Pieluszki muślinowe doskonale sprawdzają się jako ręcznik. Bardzo dobrze pochłaniają one brud i jednocześnie nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Jest to ważne szczególnie w kontekście higieny dziecka i jego ochrony przed bakteriami.

Niezrównany podkład


Pieluszki bambusowe i muślinowe doskonale sprawdzają się jako podkład. Można je stosować zarówno podczas karmienia jak i przewijania. Jednym słowem - są one produktem uniwersalnym i bardzo korzystnym z punktu widzenia dzieci.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź