Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Torty urodzinowe dla dzieci

Torty dla dzieci

Dzieci kochają słodycze, dlatego na każdych urodzinach lub innej uroczystości dotyczącej malucha nie może zabraknąć odpowiedniego ciasta. 


Torty przeznaczone dla najmłodszych powinny być nie tylko smaczne - muszą również charakteryzować się ciekawym, kolorowym wyglądem.

Torty dla dzieci przygotowywane są przede wszystkim z myślą o urodzinach. Takie święto tradycyjne wymaga także podania specjalnego ciasta, które podkreśli wyjątkowy charakter tego dnia. Jednocześnie coraz więcej osób decyduje się na torty komunijne, a także zamawia tort na chrzciny. W końcu te ważne wydarzenia w życiu dziecka również zasługują na specjalną oprawę.

W kształcie lalki 


Spersonalizowane torty dla dzieci mogą zostać przygotowane z myślą o zainteresowaniach każdego malucha. Tort w kształcie laki to propozycja dla wszystkich dziewczynek, które marzą o tym, żeby zostać księżniczką. Suknia lalki jest wykonana ze smacznego ciasta i może zostać ozdobiona dekoracjami w wybranym kolorze. Całość prezentuje się bardzo efektownie i na pewno uświetni każde dziewczęce przyjęcie. Takie oryginalne ciasto sprawi dużo radości solenizantce.

Torty 3D


Torty tego typu dają możliwość przygotowania ciasta w praktycznie dowolnym kształcie, np. postaci z bajki lub ulubionej zabawki, zwierzątka lub rośliny. Dostępne opcje są prawie tak szerokie jak dziecięca wyobraźnia. Tego typu torty są przygotowywane według dostarczonego wzoru, więc rodzice mogą wymyślić deser, który będzie rzeczywiście odpowiadać upodobaniom ich malucha. Istnieje także możliwość wyboru dowolnego smaku ciasta. Tort w kształcie ulubionej postaci z kreskówki lub zwierzątka sprawi, że każde dziecko poczuje się naprawdę wyjątkowo. Takie desery sprawdzają się także np. jako torty komunijne.

Z dekoracją opłatkową


Dekoracja opłatkowa to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala na nadrukowanie dowolnego wzoru na dekoracji umieszczonej następnie na cieście. Wzór dostarcza się w formie elektronicznej. Następnie zostaje on naniesiony na powierzchnię. Druk jest bardzo precyzyjny i pozwala na dokładne odwzorowanie wszystkich kolorów i kształtów. Dekoracja jest jadalna. W ten sposób można również wykonać np. tort na chrzciny.

Na wyjątkowe okazje


Tort na chrzciny, podobnie jak torty komunijne, wymaga odpowiedniej, okolicznościowej dekoracji. Zazwyczaj nie są to ciasta dużych rozmiarów, ponieważ zamawia się je na przyjęcia w gronie najbliższej rodziny. Nie oznacza to jednak, że nie powinny się prezentować w efektowny sposób, dlatego przy ich przygotowaniu zwraca się również dużą uwagę na dobór właściwych ozdób.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź