Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Fiesty w Hiszpanii na 2K18!


Kochasz słońce, piaszczyste plaże, owoce, paelle i flamenco? Nigdzie indziej nie czujesz takiej ogromnej radości z życia i chęci do zabawy, jak w gorącej Hiszpanii? Najwyższy więc czas zaplanować urlop i pomyśleć o zbliżających się ważnych wydarzeniach w Hiszpanii, na których nie może Cię zabraknąć. Wakacje w Torrevieja nad ciepłym morzem brzmią idealnie? Do dzieła - wakacje w Hiszpanii czas start!

Po pierwsze - 20/06-23/06  Hogueras de San Juan 

Jak wakacje w Hiszpanii to i konieczne jest przywitanie lata wraz z mieszkańcami. W miejscowościach takich jak np. Alicante, czy w La Coruña obchodzone jest tzw. święto ognia, które polega na rozpalaniu ogromnej ilości ognisk. Hiszpanie w kolorowych strojach i turyści tańczą, śpiewają i bawią się dookoła nich przez całą noc. 

Po drugie - 6/07-14/07 Fiestas de San Fermín (Pampeluna - Nawarra)

Wakacje w Hiszpanii kojarzą się z ciepłym morzem, plażowaniem, pysznymi potrawami i uśmiechniętymi tubylcami. Hiszpania znana jest też z biegów z udziałem byków. Impreza ta, mimo iż ma wielu przeciwników odbywa się co roku i przyciąga wielu turystów. Bez względu na to, czy spędzasz wakacje w Torrevieja, czy w innym miejscu warto na własne oczy zobaczyć imprezy z udziałem byków. Nie musimy pochwalać tego. Należy jednak szanować tradycję lokalnych mieszkańców. 

Po trzecie - 07-08 Fiesta de musica

Bez względu na to ile masz lat, nie może Cię tam zabraknąć. Tłumy ludzi tańczą nawet na ulicach przy dźwiękach flamenco do samego rana. 

Uczestnicy fiesty nie liczą czasu. Po takim wysiłku paella, ośmiornice, owoce morza i ryby smakują wyjątkowo wybornie. Jeśli nie lubisz tłoku i chcesz zostać z rodziną na uboczu to apartament w La Mata - Torrevieja umożliwi Ci to w bardziej uroczych i spokojnych dzielnicach. 

Po czwarte - lokalne wydarzenia

Bezapelacyjne Torrevieja to miejsce, w którym na pewno nie można się nudzić. Jeżeli wybierzesz się w czasie, w którym akurat nie ma wydarzeń religijnych, kulturalnych czy sportowych - to miasto samo w sobie zapewnia turystom wiele atrakcji. Wakacje w Torrevieja mogą przepełnione być zarówno melancholią, pięknymi widokami, jak i imprezami ze słodkim winem. 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto pomyśleć o zarezerwowaniu idealnego miejsca dla całej rodziny. Apartament w La Mata, Torrevieja świetnie sprawdzi się o każdej porze roku.


Polecamy zaprzyjaźniony apartament w La Mata, Torrevieja Białe Złoto

>> Exclusive Torrevieja apartment <<

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

1 komentarze:

  1. Super że powstał ten kalendarz! Akurat w czerwcu wybieramy się do Hiszpanii to się przyda :)

    OdpowiedzUsuń