Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » » » Remonty w Bydgoszczy

Niedługo ruszą remonty dróg - informują wiadomości z Bydgoszczy

Jak podaje Gazeta Tygodnik Bydgoski, mamy wreszcie dobre wiadomości dla mieszkańców kilkunastu ulic w Bydgoszczy. Zarząd dróg miejskich właśnie poszukuje wykonawców do robót drogowych. Prace planowane są na początek wiosny. Wtedy też zacznie być realizowany pierwszy etap remontu bydgoskich dróg. Wiadomości lokalne podają, że zadania remontowe zostały podzielone na trzy pakiety. Termin ich realizacji przewidziany jest od wiosny do jesieni. 

Remonty ulic zaczną się od osiedla Leśnego

Wiadomości Bydgoszcz i wydarzenia z ostatniej chwili wskazują, że pierwsze w przetargu znajdą się ulice na osiedlu Leśnym. Gazeta Tygodnik Bydgoski informuje, na tym osiedlu największe nakłady finansowe będą skierowane na prace przy ulicy Sułkowskiego. Nowe podłoża i nawierzchnie zostaną położone na odcinkach od ulicy 11 listopada, aż do ulicy Dwernickiego. W ubiegłych latach zmodernizowano arterię łączącą północne i południowe osiedla miasta, a na skrzyżowaniu z ulicą Modrzewiową powstało rondo. Obecne prace, jak dodaje Tygodnik Bydgoski, będą ostatnim etapem tej modernizacji.

Rozbudowa ulicy Grunwaldzkiej

Wiadomości lokalne Bydgoszcz informują, że trwa rozbudowa ulicy Grunwaldzkiej. Co ucieszy na pewno mieszkańców Bydgoszczy, mimo ostatnich dość wysokich spadków temperatury, prace na tym odcinku idą w planowanym tempie. Jest to strategiczny odcinek, gdyż dzięki niemu inwestycja ma nie tylko w planie zmniejszyć drastycznie korki w Bydgoszczy, ale jak podaje Gazeta Tygodnik Bydgoski ma spowodować szybszy dojazd do trasy ekspresowej S5. Dzięki rozbudowie ulicy Grunwaldzkiej znajdzie się tutaj miejsce na wydzielony pas ruchu dla autobusów.  

Same dobre wiadomości podaje Gazeta Tygodnik Bydgoski

Dobre tempo realizacji mimo niesprzyjających warunków pogodowych, zaangażowanie władz miasta, pełne zabezpieczenie finansowe powodują, jak pisze Gazeta Tygodnik Bydgoski, dużą radość wśród mieszkańców Bydgoszczy. Już niedługo nastąpi zdecydowana poprawa warunków jazdy dla kierowców w mieście, a słowo korek drogowy będzie słowem zapomnianym.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź