Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Efekt po wybielaniu zębów


whitening gel

Zęby rozjaśnione są o przynajmniej kilka tonów. Pytanie brzmi: jak długo utrzyma się tak rewelacyjny efekt?

Wybielanie zębów laserem należy do najbardziej skutecznych i jednocześnie najpopularniejszych metod przywracania zębom dawnej bieli. Laserowe wybielanie (laser whitening) jest również bardziej bezpieczne niż domowe próby rozjaśniania - odbywa się bowiem pod okiem stomatologa. Zabieg trwa maksymalnie godzinę.

Efekt wybielania zębów laserem


Niestety, zębów nie można wybielić raz i na zawsze. Żel wybielający (whitening gel) i zawarte w nim składniki rozjaśniają zęby na około dwa lata. Po tym czasie zabieg warto powtórzyć. Biorąc pod uwagę cenę zabiegu, która nie jest wygórowana - jest to dobry wynik. Wybielanie zębów (teeth bleaching) to sposób na atrakcyjny wygląd, poprawę samopoczucia i zdrowy, piękny uśmiech jak u gwiazdy Hollywood.

Czy wybielanie osłabia zęby?


Zdrowy i biały uśmiech dodają pewności siebie i sprawiają, że wyglądamy atrakcyjnie nie tylko w oczach swoich, ale również otoczenia. Nowoczesna stomatologia, poza zaawansowanymi metodami leczenia, oferuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Najpopularniejszym jest laserowe wybielanie  (laser whitening). Wiele osób obawia się, że wybielanie zębów (teeth bleaching) osłabia zęby. Czy słusznie?


Wybielanie a szkliwo


Wybielanie zębów jest niebezpieczne i może osłabiać zęby, jeśli wykonywane jest samodzielnie, bez udziału stomatologa. Żel wybielający (ang. whitening gel) zawiera składniki, które przy zbyt długim oddziaływaniu na zęby mogą osłabiać szkliwo. W gabinecie nie ma jednak takiej możliwości - stomatolog monitoruje proces wybielania i kończy go, zanim składniki wybielające wejdą w niebezpieczną reakcję ze szkliwem.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź