Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Wybór mebli socjalnych

Szafki szkolne

Organizując obiekt, z którego korzysta codziennie wiele osób należy brać pod uwagę wiele aspektów. Podstawową kwestią jest bezpieczeństwo. Przy wyborze szafy BHP nie musimy dokładnie przeglądać każdego rogu tak jak w przypadku szafki szkolnej, żeby nie stanowiły zagrożenia na zatłoczonym korytarzu.


Drugą kwestię, którą dobrze jest wziąć pod uwagę jest funkcjonalność szaf. Szafki szkolne mają prostą funkcję, którą łatwo pozwala określić niezbędne gabaryty i wymiary dla naszych podopiecznych. Jedyną rzecz jaką należy dobrać do rodzaju szkoły jest wysokość szafek tak, aby dzieci były w stanie z wygodą korzystać z swoich szafek.  

Jeśli chodzi o szafy BHP musimy dokładniej określić gabaryty oraz funkcję do jakiej mają być szafki przeznaczone. Wynika to z prostej oszczędności miejsca. Za duże szafki nie będą miały żadnego pozytywnego wpływu na jakość pracy naszych pracowników a będą droższe i zajmą więcej miejsca co nie jest optymalnym rozwiązaniem. Co więcej, przy wybieraniu lokalizacji szaf BHP musimy znaleźć odpowiednie miejsce w naszym zakładzie  by pracownicy spokojnie się przebrać nie blokując komunikacji w zakładzie. Zalecane jest także by szafki nie zostały umieszczone w bardzo niedostępnym miejscu
Dodatkowo zawsze należy pamiętać, by stosować się do regulacji Państwowej Inspekcji Pracy, aby uniknąć kosztownych mandatów.

 PPUH ROTAXOstatnim aspektem na jaki warto zwrócić uwagę jest estetyka nie tyle samych szaf BHP czy szafek szkolnych co całości naszej instytucji. Ten aspekt często jest niedoceniany a ma istotny wpływ na to jak ludzie korzystający z zakładu lub szkoły się czują.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź