Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Funkcjonalne regały magazynowe ROTAX

Regały metalowe

Firmy potrafią się bardzo szybko rozwijać. Niestety nie wszystkie działy rozwijają dostatecznie szybko by zapewnić poprawne działanie firmy i nadążyć za pojawiającymi się potrzebami.


Bardzo źle się dzieje w zakładach, gdzie przestrzeń magazynowa jest nieodpowiednio zorganizowana lub wręcz nie ma żadnej organizacji.

Brak odpowiedniego podejścia do zarządzania przestrzenią magazynową może spowodować bardzo kosztowne pomyłki. Często poza bezpośrednią stratą pieniędzy, pojawiają się też koszty związane ze stratą czasu podczas poszukiwań zagubionych pozycji w odmętach magazynu. Regały magazynowe nie zawsze wystarczają - zawsze należy dobrze zaplanować powierzchnię, którą zarządzamy.

Regały metalowe dają możliwość dostosowania naszego magazynu do odpowiednich wymiarów elementów jakie musimy odpowiednio ułożyć i skatalogować. Dopiero po zapanowaniu nad naszymi produktami możemy docenić zaprowadzenie porządku w bardzo witalnej części naszego zakładu. Należy pamiętać, że po odpowiednim ułożeniu wszystkich pozycji dodatkowo zwiększy się szansa, że detale przestaną ginąć, co szybko przełoży się na niemałe oszczędności.

Przy zorganizowaniu przestrzeni magazynowej warto także zająć się pozostałą częścią firmy. Nie trzeba szukać daleko, gdyż spora część produkująca metalowe regały często w swojej ofercie ma równocześnie sprzęt, który pozwoli zrobić też porządek także na produkcji. Dobrym przykładem jest Producent ROTAX, który oferuje także wózki warsztatowe oraz szafy metalowe przydatne w każdej firmie.

Producent ROTAX

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

3 komentarze:

  1. ja akurat musiałam kupić regały półkowe. W moim sklepie asortymentu coraz więcej, więc trzeba było zorganizować magazyn. "Firmy potrafią się bardzo szybko rozwijać. Niestety nie wszystkie działy rozwijają dostatecznie szybko by zapewnić poprawne działanie firmy i nadążyć za pojawiającymi się potrzebami" - święta prawda

    OdpowiedzUsuń
  2. Samo postawienie hali to nie jest jeszcze astronomiczny wydatek, jednak właśnie dalsze wyposażenie tego kompleksu to dopiero wydatek. Regały,szafy, planowanie logistyczne tego wszystkiego. Tu zaczynają się kłopoty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam takie dwa małe magazyny i zamontowałem w nich regały wspornikowe, które sprawdziły się idealnie :D

    OdpowiedzUsuń