Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Idealny tort na chrzciny

tort na chrzciny

Tort na chrzciny jest bardzo wyjątkowym deserem, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby przygotować naprawdę smaczny i niepowtarzalny tort, którym zaskoczymy naszych przyjaciół i znajomych.


Bardzo wiele osób decyduje się najczęściej na gotowe rozwiązania, czyli kupują torty na chrzest w cukierni. Prawdziwym rarytasem jest oczywiście samodzielnie przygotowane ciasto. W Internecie przepisów na torty na chrzest jest bardzo wiele, ale największym wyzwaniem są oczywiście dekoracje. To właśnie dzięki oryginalnym i pomysłowym dekoracjom, możemy zrobić prawdziwe dzieło sztuki.

Modne i stylowe dekoracje tortu na chrzciny

Tort na chrzciny możemy udekorować słodyczami. Idealnie sprawdzą się tutaj batoniki, galaretki, żelki oraz drażetki. Aby nasz tort był naprawdę oryginalny, warto sięgnąć również po gotowe rozwiązania, czyli specjalne figurki przygotowane z lakieru, czekolady, albo popularnego marcepanu. W dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością cieszy się również specjalny atrament spożywczy, dzięki któremu można zrobić niepowtarzalne napisy. Kupić możemy również specjalny papier opłatkowy, które jest bardzo podatny na cięcia oraz krojenie. Opłatki doskonale nadają się również do tego, aby dzięki nim przygotować postacie z bajek, czy też ulubione zabawki dziecka.

Gotowe wzory opłatków

Na chrzest, jak wcześniej zostało wspomniane najlepiej wykorzystać specjalne wzory opłatków. W przypadku chrztu, albo komunii najlepiej wybrać gotowe nadruki z napisem, księgą biblijną, hostią, czy też inną religijną stylizacją. Nasz tort również możemy udekorować fotografią naszego malucha. Na torcie możemy zrobić również zdjęcie naszego dziecka.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź