Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Explanada de España

Explanada de España
Piękne miejsca, wspaniała pogoda i zapierające dech w piersiach widoki - czego chcieć więcej? A wszystko to podczas niezapomnianych wakacji w Hiszpanii.

Explanada de España

Hiszpania to zdecydowanie najlepsze możliwe miejsce na wakacje dla całej rodziny lub grupy znajomych, którzy chcą wspólnie odpocząć i naładować baterie po długim i ciężkim okresie w pracy. Wakacje w Hiszpanii oznaczają również piękne miejsca do zwiedzania, pośród których nie może zabraknąć Exlanada de Espana. Co to takiego? Jest to szeroka, ponad 500 metrowa promenada w Alicante, która biegnie równolegle wzdłuż rozległej linii nadbrzeża, wzdłuż pięknego portu. Explanada de Espana zwana również Paseo de la Explanada swój początek bierze w Puerto del Mar i ciągnie się aż do Parque de Canalejas. Jest to jeden z najpopularniejszych i najwspanialszych bulwarów w całej Hiszpanii. Ta urokliwa promenada została zbudowana w pierwszej połowie XX wieku przyciąga wzrok z uwagi na to, iż składa się z marmurkowej mozaiki falistej koloru czerwonego, czarnego i białego na przemian. Promenada jest symbolem Alicante, a zarazem jednym z głównym symboli turystycznych tego pięknego miasta.


Apartament Białe Złoto


Wakacje w Hiszpanii to doskonały pomysł na udany urlop

Wakacje w Hiszpanii nie tylko pozwolą na fantastyczny, blogi wypoczynek i pełne naładowanie baterii, ale również będą stanowić niezapomniany czas spędzony w gronie najbliższych osób. wakacje w Hiszpanii to czas zabawy, doskonałego humoru, poznawania wspaniałych, serdecznych ludzi oraz zwiedzania cudownych miejsc. Hiszpania gwarantuje doskonałą, słoneczną pogodę, długie, piaszczyste plaże i ciepłą wodę na kąpiele w morskich falach. Ponadto wakacje w Hiszpanii to również możliwość poznawania tutejszych obyczajów i tradycji, a także idealna okazja do skosztowania pysznych dań kuchni regionalnej. Świeże owoce morza w paelli z pewnością zapadną na długo w pamięć i staną się ulubionym daniem chętnie odwzorowywanym w zaciszu własnej kuchni. Jak na wakacje życia, to tylko do Hiszpanii!

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź