Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » Najmodniejsze torty weselne

Torty okolicznościowe
Torty okolicznościowe to nieodłączny element przyjęć weselnych. Często pojawienie się na sali tortu, jego krojenie i degustacja jest jednym z punktów kulminacyjnych wesela. 

Torty okolicznościowe

Obecnie wybór tortów okolicznościowych jest ogromny. W tej dziedzinie także panują pewne trendy i możemy się nimi kierować przy wyborze odpowiedniego ciasta. Prawie wszystko może zainspirować Twoje torty okolicznościowe - wystrój sali weselnej, kolorystyka przyjęcia lub nawet wzór z porcelany. Oto kilka wspaniałych trendów, które pomogą Ci znaleźć wymarzony torty ślubne, które to stają się obecnie swoistymi dziełami sztuki. 

Metaliczne torty ślubne

Metale są bardzo eleganckie i odpowiednie do wszystkiego, od artykułów dekoracyjnych po sztućce stołowe - torty nie są tu wyjątkiem. Raczej nie mówimy o złotym i srebrnym stylu vintage, ale raczej o stylizowanym i efektownym art-deco lub starym Hollywood. Największa zaleta metalicznych tortów? Mogą być dostosowane do niemal każdego stylu: Delikatny haft w złocie jest bardzo bogatym zdobieniem, a geometryczne kształty tworzą go świeżym i nowoczesnym. Jeśli cały metaliczny tort to dla Ciebie zbyt dużo, można świetnym jadalnym brokatem udekorować tylko jego część bez przytłaczania całego projektu.

Białe torty ślubne

Białe torty ślubne nigdy nie wyjdą z mody. Myślisz, że zwykły biały tort jest nudny? Niekoniecznie. Sposobem na zrobienie ciekawego białego tortu weselnego jest dodanie interesujących białych ozdób. Tutaj należy skupić się na detalach. Koronki, zdobienia, kwiaty, ozdobne rozetki i falbanki, to wszystko idealnie sprawdzi się w klasycznym wydaniu. 

Koronkowe ciasta

O koronkach wspominaliśmy już przy białych tortach, jednak należy im poświęcić większą uwagę. Od powrotu koronki w sukniach ślubnych, ten trend przeniknął także do tortów. Wiele panien młodych szuka wzorców dla swojego tortu w swojej sukni ślubnej. Ten trend jest oparty na fakturze i najlepiej pasuje do jasnych odcieni i niewielkiego kontrastu pomiędzy warstwami tortu.

Naturalne, rustykalne torty

Wszystkim zależy na tym, aby torty smakowały tak pysznie, jak wyglądają, a naturalna, minimalistyczna estetyka natury to świetny sposób na dekorację ciasta. Aby uzyskać naturalny wygląd, warto wybrać kolor biały lub kości słoniowej i zaakcentować go świeżymi lub realistycznymi cukrowymi kwiatami i liśćmi. Dobrym pomysłem jest umieszczenie tortu na drewnianej paterze udekorowanej mchem i liśćmi. 

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź