Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Dzieciństwo w indiańskiej wiosce

Namiot Tipi
To, że dziecięcy pokoik nie musi być blado niebieski, lub blado różowy, udowadniają coraz to ciekawsze trendy w aranżacji wnętrz przeznaczonych dla dzieci.

Namiot Tipi oraz łapacze Snów - czyli dzieciństwo w indiańskiej wiosce

Prawdopodobnie każdy, przynajmniej raz w życiu, bawił się w Indian. Dlaczego by więc, nie urządzić dziecku pokoju w stylu indiańskim? Obecnie, bardzo dużo producentów akcesoriów dla dzieci, oferuje piękne namioty tipi, możemy wybrać kolor, wielkość a nawet kształt tak, aby jak najlepiej wpasował się w nasz gust, oraz dostępną przestrzeń.

Indianie atakują z każdej strony

Przeglądając akcesoria dla dzieci w sklepach internetowych, natchniemy się, na mnóstwo elementów, dodatków z indiańskimi motywami. Łapacze Snów, pościel z indiańskimi zwierzątkami, abażury do lamp w strzały, zasłony w tipi, itp. Chcąc zaaranżować indiański idealny pokój, nie będziemy mieć problemu, ze znalezieniem odpowiednich dodatków.Nawet Indianie cenią sobie komfort

Dzisiejsi Indianie, szczególnie Ci najmłodsi, którzy zasiedlą nasze domowe tipi cenią sobie wygodę, dlatego warto jest im ją zapewnić, aby mogli spokojnie, oddawać się wesołej zabawie. Koc Piknikowy, mata do zabawy, wszystko zależy od potrzeb i wymagań. Porządna mata do zabawy, wykonana z pianki, może spokojnie posłużyć za koc piknikowy, który użyjemy do odpoczynku w parku, lub na plaży. Mata wykonana z tkaniny lub miękkiego pluszu minky sprawdzi się idealnie jako przytulna "podłoga" w namiocie tipi.

Indiańskie DIY

Namiot Tipi oraz łapacze Snów, to elementy, które spokojnie można zrobić samemu. Trzeba mieć oczywiście pewne zdolności manualne oraz trochę wolnego czasu, jednak nic nie jest niemożliwe. Namiot Tipi wymaga przygotowania wykroju i użycia maszyny do szycia, więc to może być przeszkoda dla tych, którzy nie mają dostępu do takiego sprzętu, natomiast do wykonania Łapacza Snów potrzebne są tylko dwie ręce i kilka akcesoriów, w które spokojnie zaopatrzymy się w pasmanterii, lub w sklepie internetowym.

Internet jest pełen wzorów oraz instrukcji jak wykonać namiot tipi oraz łapacze snów, dlatego wystarczy zagłębić temat, wygospodarować trochę czasu i samemu wykonać akcesoria dla dzieci, które wykonane przez rodzica, będą cieszyć podwójnie.

Polecamy Namioty Tipi, które są do zakupienia w sklepie internetowym Makaszka.pl

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź