Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Minky do wózka i łóżeczka

Komplet Minky do wózka i łóżeczka

Kocyki dziecięce Minky to produkty uwielbiane przez dzieci oraz ich rodziców. Jak wygląda oryginalny komplet Minky do wózka i łóżeczka? 

Jak odróżnić oryginalny zestaw dla niemowlaka Minky od podróbki? 

Tkanina Minky to produkt składający się z włókien poliestrowych. To tkanina sztuczna, która jednak posiada wyjątkowe właściwości. Komplet Minky do wózka i łóżeczka jest bowiem bardzo miękki i przyjemny w dotyku, a poza tym posiada właściwości oddychające, szybko schnie i jest elastyczny. Oryginalne produkty Minky produkuje tylko jedna firma - Shannon Fabrics w Stanach Zjednoczonych.

Czy warto inwestować w produkty Minky?

Dlaczego komplet Minky do wózka i łóżeczka jest tak miękki? Wynika to z procesu produkcyjnego tkaniny. Dzięki temu produkowane są włókna poliestrowe znacznie cieńsze niż wełna czyt bawełna. Poza tym dzięki zastosowaniu wysokiej gramatury (około 400g/m2) produkt końcowy posiada wyjątkowe właściwości. Dlatego też jest tak uwielbiany przez dzieci.

W Polsce od kilku lat popularny jest przede wszystkim wzór Cuddle Dimple, choć kilka firm sprzedaje też i inne wzory. Jednak to właśnie kropeczki najbardziej spodobały się rodzicom w Polsce.

Trzeba jednak uważać, bo na rynku nie brak tańszych podróbek Minky. Można je rozpoznać już poprzez dotyk. Prawdziwe produkty Minky są bardzo przyjemne w dotyku miękkie, a poza tym dość grube (jak tutaj: https://www.makaszka.pl/kocyki-minky/kocyki/kocyk-niemowlwww.makaszka.plaka.html Podróbki mają najczęściej znacznie niższą gramaturę. Poza tym zawsze ostrzeżeniem powinna być podejrzanie niska cena. Za oryginał trzeba zapłacić więcej.


«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź