Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Wybierz kocyk, ten najlepszy

Kocyk dla dziecka

W dziecięcej wyprawce powinno znaleźć się wiele rzeczy i akcesoriów, które przydadzą się w wielu sytuacjach i to nie tylko w pierwszych dniach czy tygodniach życia dziecka. A więc co powinniśmy zakupić już na samym początku?

Kocyk dla dziecka w pierwszej kolejności

 • pieluszki
 • chusteczki do pielęgnacji
 • kosmetyki typu płyn do kąpieli czy krem na odparzenia
 • ubranka jak body, śpiochy czy pajacyki
 • smoczki
 • butelki
 • może przydać się również laktator
 • podgrzewacz do butelek
 • kocyki 

Bo kocyk dla dziecka to nie lada wybór i z pewnością trzeba dobrze zapoznać się z obecnym asortymentem, aby decyzja była słuszna i abyśmy jej nie żałowali.

Do otulania i przykrywania

Jak wybrać dobry kocyk dla dziecka? Musi być on przyjemny w dotyku, delikatny, ponieważ najczęściej wykorzystujemy go do otulania naszych pociech podczas snu, do przykrywania na spacerze oraz w wielu innych sytuacjach. Powinien być on również elastyczny, aby bez problemu owinąć nim dziecko w każdym miejscu i czasie. Doskonałym testem na jego jakość będzie z pewnością to, jak zachowa się po praniu. Jak wiadomo w przypadku kocyka dziecięcego dosyć często ląduje on w pralce, czasami nawet kilka razy w tygodniu, musi być na takie traktowanie odporny.

Materiał i wykonanie też mają znaczenie

Nie bez znaczenia jest też to z czego jest on wykonany. Dzisiaj do wyboru jest wiele różnych rodzajów, ale na szczególną uwagę zasługują te wykonane z polaru Minky. Są one obecnie bardzo popularne, a to ze względu na to, że bardzo dobrze się sprawdzają w codziennym funkcjonowaniu. Kocyki dla dziecka mogą być wykonane również z akrylu czy mikrofibry, w zależności od tego jakie cechy sobie chwalimy. Z pewnością zanim wybierzemy warto sprawdzić wszelkie właściwości, a może nawet poradzić się znajomych rodziców. Każdy, kto ma jakieś doświadczenia w tej kwestii z pewnością będzie miał sporo do powiedzenia.

Jeżeli szukamy takiego asortymentu jak kocyki dla dzieci to na pewno musimy dobrze zapoznać się z tematem, aby nasze pociechy były zadowolone..

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

1 komentarze:

 1. Kocyk dla dziecka to ważna sprawa - zostają z dzieckiem na całe życie. To taka sentymentalna sprawa... ;)

  OdpowiedzUsuń