Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Wystawny obiad dla całej rodzinyCo jakiś czas warto zorganizować spotkanie dla całej rodziny. To doskonały moment, by zacieśniać więzi, jak i móc pobyć ze sobą dłużej.  Nie da się ukryć, że w gronie rodziny najczęściej spotykamy się wyłącznie od święta, zatem dlaczego by nie wprowadzić nowej tradycji, co jakiś czas organizując wystawny obiad dla rodziny?


Jak przygotować obiad + usługi cateringowe


Przygotowanie obiadu warto zaplanować wcześniej. Dobrze przy tym uwzględnić gusta kulinarne zaproszonych osób oraz stworzyć dokładną rozpiskę zakupów i rzeczy, które będziemy potrzebowali do przygotowania obiadu. Jeśli planujemy usługi cateringowe, to już na tym etapie powinniśmy się zastanowić, czy obejmą one całość obiadu, czy też dodatki. Możemy zamówić pojedyncze wyroby garmażeryjne albo pomyśleć nad obsługą gastronomiczną obiadu.

Danie mięsne — królowa obiadu


Przygotowując tradycyjny obiad nie powinniśmy zapominać o dobrym mięsie. Takie może zapewnić nam obsługa gastronomiczna przyjęć, ale także możemy przyrządzić je samemu.

Efektownym, ale i prostym w wykonaniu daniem, jest pierś kurczaka w ziołach. Piersi kurczaka należy odpowiednio wcześniej zamarynować w marynacie z ziołami (te wybierzmy według własnych upodobań), później wystarczy tylko kurczaka zawinąć w folię aluminiową i piec w piekarniku. Dzięki temu będzie nie tylko aromatyczny, ale także i soczysty. Do takiego kurczaka możemy podać ziemniaki opiekane, ryż, frytki, sałatkę, czy gotowane warzywa.

Usługi cateringowe to rozwiązanie, które z pewnością warto wziąć pod uwagę. Możemy zamówić cały obiad, przekąski, albo tylko wybrane dodatki np. kluski śląskie, które nam zawsze wychodzą za twarde. Usługi cateringowe pozwalają tym samym na zorganizowanie przyjęcia, przy jednoczesnym oszczędzenia czasu, jak i zmniejszeniu nakładu pracy. Możemy cieszyć się spotkaniem z bliskimi osobami, a jednocześnie nie urobić się po łokcie w kuchni. Warto korzystać z takich rozwiązań, skoro są one tak łatwo dostępne i pozostawiają ogromny wybór potraw i przekąsek, które możemy zamówić.


«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź