Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

laser whitening Dublin
Piękny uśmiech to nie tylko kwestia wyglądu. To także poczucie pewności, brak obaw przed kontaktami z innymi, ogólnie dobre samopoczucie. Niestety czasami nie chcemy uśmiechać się z powodu ciemnego nalotu na zębach.

Ciemne zęby


Proces ciemnienia szkliwa na zębach jest procesem systematycznym i długotrwałym. Następuje najczęściej w wyniku picia kawy, herbaty, wina, coli oraz wszystkich innych potraw o intensywnej barwie. Na kolor zębów wpływ ma także palenie papierosów. Sposobem na pozbycie się ciemnego nalotu jest wybielanie zębów.

Metody wybielania


Sposobem na zapobieganie ciemnienia zębów jest codzienne stosowanie wybielającej pasty do zębów (white). Czasami jest to jednak niewystarczające i trzeba zęby poddać wybieleniu. Niestety domowe metody są mało skuteczne lub ich efekt jest krótkotrwały. Wybielanie najlepiej przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym. Efekt będzie trwały i będziemy mieć pewność, że szkliwo zębów nie zostało uszkodzone.

Wybór metody wybielania zależy od efektu, który chcemy osiągnąć:


 • żel wybielający (whitening gel) – powinien się on składać z 16% mocznika i 6% nadtlenku wodoru, w gabinecie stomatolog wykona indywidualnie dopasowaną nakładkę na zęby, na którą nakładany jest żel, tą metodą możemy wybielić zęby o 1-4 tonów,
 • laserowe wybielanie (laser whitening Dublin) – na zęby nanoszony jest żel o większym stężeniu mocznika (45%) i następnie poddawaniu działaniu specjalnej lampy, można wybielić zęby o więcej niż 5 tonów, zabieg szybki i trwały.

Bez względu na zastosowaną metodę po zabiegu obowiązuje biała dieta przez 2 doby. W tym czasie nie wolno pić napojów barwiących, jeść potraw z warzywami kolorowymi i palić papierosów.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

1 komentarze:

  1. Ja polecam nakładki IWhite razem z pastą, efekty są szybko widoczne i utrzymują mi się nawet 3 miesiące.

    OdpowiedzUsuń