Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Baby Plush Minky BlanketsKocyki Minky 

Szturmem zdobyły świat najmłodszych i ich rodziców. Dziś, chyba nie ma na świecie rodzica, który nie wiedziałby co oznacza marka Minky. A firma, wychodząc wciąż naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, regularnie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Dziś przyjrzyjmy się bliżej kocykowi Minky z limitowanej edycji Baby Plush Minky.

KOCYK PLUSH MINKY Z LIMITOWANEJ EDYCJI


Kocyk Plush Minky to kocyk pochodzący z nowej, limitowanej kolekcji firmy, przeznaczony dla najmłodszych użytkowników, noworodków i niemowlaków, czyli użytkowników najbardziej wymagających.

Jak wszystkie kocyki Minky, tak i ten kocyk, wykonany został przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu jego materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku, miły, puszysty i ciepły. Równocześnie kocyk posiada właściwości oddychające, co jest niezbędne w przypadku niemowlaków i zmiennej aury, i niezwykle szybko schnie. Do tego nie trzeba (a wręcz nie należy) go prasować.

Kocyk dostępny jest w rozmiarze 76 cm 76 cm i trzech kolorach: niebieskim, kremowym i miętowym. Ponadto cały kocyk otoczony jest satynową grubą lamówką. Całość niezwykle piękna.

Kocyk dla dzieci Plush Minky jest ręcznie robiony, zatem na jego wysyłkę trzeba poczekać, ale dla bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych jak najbardziej warto.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź