Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » » Wybielanie zębów w domu

Idealnie białe zęby bez wychodzenia z domu - to już nie tylko sfera marzeń.

W zasadzie od dawna salony dentystyczne oferują zabiegi wybielania zębów. Wykorzystywane są w tym celu różnego rodzaju metody, mniej lub bardziej skuteczne, ale z pewnością nie należące do najtańszych. Tym bardziej, że pacjent musi poświęcać swój czas i wielokrotnie, osobiście stawiać się w gabinecie stomatologicznym, gdyż wybielanie zębów jest procesem wieloetapowym. Obecnie poczyniliśmy zdecydowany krok w przód w tym zakresie, mianowicie pojawiła się możliwość samodzielnego wybielania zębów w zaciszu własnego mieszkania.

Jak samodzielnie wybielić zęby?

Stosuje się w tym celu tzw. laser whitening oraz whitening gel. Whitening gel to preparat, który w połączeniu z laserem diodowym jest przeznaczony do skutecznego wybielania zębów. Laser emituje odpowiednią do tego celu wiązkę światła (w przedziale od 810 - 980 nm), która powoduje uaktywnienie czynnika jakim jest nadtlenek wodoru w żelu wybielającym. Przygotowanie mieszkanki, którą następnie należy nałożyć na zęby zajmuje chwilę. W następnej kolejności, stosuje się  odpowiednią nakładkę na zęby pokryte substancją wybielającą, której zadaniem jest naświetlanie ich promieniem lasera. Zabieg trwa ok. 30 minut i powtórzony kilkakrotnie daje spektakularne efekty.

Jak wspomnieliśmy na początku, do niedawna takie metody były stosowane wyłącznie w gabinetach dentystycznych. Aktualnie nie ma już takiej potrzeby, zatem chcąc oszczędzić i czas i pieniądze warto zastanowić się nad samodzielnym wykonaniu takiego zabiegu.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

4 komentarze:

 1. Może spróbuje te nakładki bo pasty wybielające nic nie dają :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wybrałam tańsze rozwiązanie, czyli wybielanie w domu i wybrałam system iWhite, sprawdza się idealnie, nie wymaga dużo czasu i pracy, a efekty są widoczne już po krótkim czasie i utrzymują się do kilku miesięcy. Polecam jeśli ktoś nie chce chodzić do gabinetu na wybielanie.

   Usuń
 2. Ja też używam iWhite i nakładek i pasty i jestem bardzo zadowolona i z efektów i z łatwości uzywania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Probowałam wiele razy wybielić z domu, najlepszy efekt przynosi jednak wybielanie w gabinecie dentystycznym

  OdpowiedzUsuń