Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » Pomysł na piknik

Słoneczne dni i kwitnące kwiaty 
wręcz zachęcają do wyjścia z domu.

Zbliża się lato, więc nadszedł dobry sezon na urządzanie pikniku.  Na czym właściwie polega piknik?


Wycieczka poza miasto

Pikniki charakteryzuje lokalizacja. Ludzie organizują je zwykle poza miastem, na łące lub w parku. Oczywiście, piknik nad rzeką lub jeziorem również sprawdza się świetnie. Warto jest zabrać ze sobą kocyk oraz koszyk z jedzeniem. 


Piknikowe jedzenie

Najbardziej klasyczną żywnością piknikową są oczywiście kanapki. Nie jest to zły pomysł, choć warto trochę odejść od codziennego jedzenia i dodać do kanapek coś niecodziennego. Może to być dowolna kompozycja: sałata, pomidory, ser Mozarella – tutaj ograniczają cię tylko twoje pomysły. Dobrze jest zabrać ze sobą kiełbaski, jeśli w danej okolicy można rozpalać ognisko.

Rozrywka

Jeżeli potrafisz grać na jakimś instrumencie np. gitarze, koniecznie zabierz ją ze sobą. Muzyka i śpiew świetnie wpływają na atmosferę oraz pogłębiają relacje. Polecamy również wszelkiego rodzaju gry planszowe. Wędkowanie to również ciekawa opcja.

Na co uważać?

Warto wiedzieć, że zacienione miejsca oraz zbiorniki wodne przyciągają owady. Zalecamy więc wybrać słoneczne miejsce. Zmniejszy to prawdopodobieństwo pojawienia się komarów. Niestety, słońce nie będzie widoczne przez całą dobę, dlatego też warto zaopatrzyć się w środki odstraszające komary. Jeżeli planujesz się opalać, nie zapomnij o olejku do opalania.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź