Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » Nagła wizyta gości


Zapewne zdarzyła się wam sytuacja, w której musieliście szybko przygotować coś na ugoszczenie niespodziewanych gości. Przedstawiamy kilka naszych wskazówek, odnośnie takich sytuacji. 

Zakup produktu w sklepie

Oczywiście, najprostszą i najszybszą metodą jest zakupienie żywności w sklepie. Niestety, nie każdy mieszka w pobliżu sklepów, a należy wziąć pod uwagę fakt, że sklepy mogą być tego dnia zamknięte. Często też przez szybkie zakupy niepotrzebnie przepłacamy, można przecież wykorzystać składniki, które marnują się w naszej kuchni. Domowe wyroby są zdecydowanie zdrowsze, nie zawierają tylu chemicznych konserwantów. Przy okazji możemy kontrolować ilość użytego cukru.

Co więc możemy zrobić? Upiec ciasto!

Jeżeli zrobienie ciasta kojarzy wam się tylko z wielogodzinnym procesem, jesteście w błędzie. Istnieje wiele ciast, które można naprawdę szybko upiec. Okazuje się, że nasze słodkości możemy przygotować nawet w 35 minut, łącznie z przygotowaniem i wyciągnięciem z piekarnika. Ponadto, łatwo jest je przygotować, gdyż wymagają tylko i wyłącznie wymieszania wszystkich składników. Cała reszta to kwestia przypilnowania temperatury i czasu pieczenia. W internecie jest wiele przepisów, wystarczy sprawdzić.

Ciastka można zrobić samemu

Ciężko oprzeć się świeżym, mocno kakaowym ciasteczkom. Ciastka kakaowe są bardzo smaczne i nietrudno je przygotować. Wystarczy, że znajdziesz w swojej kuchni produkty takie jak mąka pszenna, jajka, olej, masło, cukier i oczywiście kakao. Wszelkie dodatki i aromaty to już kwestia przepisu. Warto eksperymentować, a może uda się wam znaleźć idealny dla was. Pochwała ze strony gości daje dużą satysfakcję z przygotowanego samodzielnie smakołyku.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

2 komentarze:

  1. Trzeba posiadać umiejętności redaktora, żeby tak fajnie prowadzić blog i pisać takie udane artykuły.

    OdpowiedzUsuń