Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » Artystyczny tort na ślub

torty ślubne

Ślub to wydarzenie, które chcemy pamiętać do końca życia, dlatego wymaga naprawdę wyjątkowej oprawy. Piękny, artystyczny tort będzie doskonałą ozdobą tego ważnego wydarzenia. 

Jaka wygląda idealny tort weselny? To oczywiście zależy w dużym stopniu od indywidualnych upodobań. Wybrane ciasto powinno pasować pod względem estetycznym do oprawy całej uroczystości. W cukierni Rem Marco można znaleźć torty artystyczne, które będą doskonałym uzupełnieniem ważnej uroczystości. 

Kwieciste torty ślubne 

Ozdoby w kształcie kwiatów są bardzo dekoracyjne i doskonale wpisują się w oprawę wesela. Na przykład Różana kaskada to wyjątkowo imponujący pięciopiętrowy tort ozdobiony piękną kaskadą różowych i czerwonych róż. Całość jest jednocześnie bardzo dekoracyjna i gustowna.

Nie wszystkie torty artystyczne charakteryzują się takim przepychem. Osoby, które lubią lżejsze kompozycje mogą wybrać np. Słoneczniki - radosny tort ozdobiony słonecznikami, wyglądającymi jakby przed chwilą zostały zerwane w ogrodzie. Zielone wykończenie nadaje ciastu bardzo wiosenny wygląd. 

Elegancki tort weselny

Torty artystyczne z bardziej dyskretnymi dekoracjami również są pełne uroku. Tort Ornament jest ozdobiony wyjątkowo delikatnymi wzorami, które przypominają orientalne ornamenty. Na górze znajduje się dekoracja w kształcie pary ptaków. Całość jest jednocześnie stonowana i oryginalna. 

Równie elegancko prezentuje się Perłowe marzenie. Ten tort utrzymany jest w delikatnej biało-różowej kolorystyce. Do dekoracji wykorzystano subtelne wzory przypominające kształtem haft. Całość uzupełniają delikatne perełki i efektowna, czarna wstążka, która nadaje całości bardzo efektowny charakter. 

Oryginalne dekoracje 

Torty na ślub nie muszą być nudne. Wystarczy ciekawy pomysł, żeby zachwycić gości. Na przykład Teatr cieni to wyjątkowy tort, który przedstawia krótką historię zakochanych - każde piętro prezentuje inny etap związku, od pierwszego spotkania do ślubu. Lekki charakter dekoracji sprawia, że ten tort doskonale nadaje się na przyjęcia o swobodnym charakterze. 

Jak widać torty ślubne mogą cieszyć podniebienie i oko. Kluczem do stworzenia naprawdę efektownej kompozycji jest precyzyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów. Niezależnie od tego, czy tort ma być stonowany i elegancki, czy ma imponować rozmachem, każdy detal powinien znajdować się idealnie na swoim miejscu. Kreatywność w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem zmienia tort w prawdziwe dzieło sztuki, które będzie doskonałym ukoronowaniem przyjęcia weselnego.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź