Open top menu
piątek, 1 września 2017

przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Urodziny to czas, na który czeka każde dziecko, ponieważ zarówno prezenty, jak i tort na urodziny to najważniejsze elementy wywołujące na każdej małej buzi uśmiech, a to w tym wszystkim jest przecież najważniejsze. Zdecydowana większość rodziców decyduje się na organizację przyjęcia urodzinowego, na którym oczywiście tort urodzinowy odgrywa najważniejszą rolę, jednak nie należy przy tym zapominać o przekąskach, które są równie ważne. Co zatem powinno znaleźć się na urodzinowym przyjęciu?

www.remmarco.pl


Podstawa to oczywiście tort urodzinowy


Najważniejszym elementem każdego przyjęcia jest oczywiście tort na urodziny, który w obecnych czasach może być odzwierciedleniem dziecięcych marzeń. Dlaczego? Z tego względu, ponieważ większość cukierni przygotowujących tort urodzinowy dla dzieci jest w stanie upiec praktycznie wszystko. Samochodziki, lalki barbie, pałace czy też bohaterowie ulubionych bajek to tylko część tego, co gości na dziecięcych przyjęciach. Kupując zatem tort na urodziny, warto wcześniej podpytać malucha, co sprawi mu największą frajdę.

Przekąski


Urodzinowe menu czy przekąski powinny być skomponowane w taki sposób, aby zachęcały do jedzenia nawet największych niejadków. Jak wiadomo, dzieci przepadają zwłaszcza za słodyczami oraz słonymi przekąskami, jednak na takim przyjęciu warto postawić na coś zupełnie innego. Owocowe szaszłyki, kolorowo udekorowane babeczki, pociąg z kanapek czy też kolorowe galaretki to jedynie część tego, co swoim wyglądem z pewnością zachęci każdego maluszka do czynnej degustacji.

0 komentarze