Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » » » » Jak skutecznie uniknąć efektu jo-jo?

trening personalny

Osiągnięcie wymarzonej wagi okazuje się często jedynie połową sukcesu. Jak wskazują badania niemal połowa osób, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy bardzo szybko wraca do pierwotnej wagi. Okazuje się zatem, że cały wysiłek i wyrzeczenia włożone w poprawienie swojej sylwetki idą na marne i zostają zaprzepaszczone.

www.ibtrenerpersonalny.pl

Bardzo powszechny problem


Z tego powodu warto zdecydować się na pomoc, którą zapewnia trener personalny. Jest on bowiem wykwalifikowaną osobą, która nie tylko ułoży nasz plan treningowy oraz żywieniowy, lecz także będzie motywować do ciągłej pracy nad sobą. Dobry trener personalny zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że efekt jo-jo to wynik zaprzestania ćwiczeń oraz prowadzenia zdrowego trybu życia i powrót do starych nawyków. Rola, która pełni trener personalny polega w dużej mierze na tym, by uświadamiać jak istotne jest trwałe zmienienie swojego zachowania, jeśli liczymy na to, że efekty, na które tak długo pracowaliśmy w pocie czoła zostały z nami na zawsze. Trener personalny jest także osobą, przed którą niejako czujemy się odpowiedzialni i jest nam głupio zmarnować jego wysiłek włożony w pracę z nami.


Skuteczna metoda na skończenie z wymówkami


Znalezienie wymówki, by odpuścić sobie trening danego dnia jest banalnie proste, jeśli odpowiada się przed samym sobą. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku, gdy zdecydujemy się na trening personalny, ponieważ w takich okolicznościach jest ktoś, kto niejako się nami opiekuje. Instruktor personalny jest kimś kogo nie możemy zawieść, ponieważ to właśnie on obserwuje bacznie nasze postępy, służy radą i nierzadko nawiązuje z nami swego rodzaju emocjonalną więź. Tego rodzaju osoba potrafi wykrzesać z nas niemalże nieograniczone pokłady motywacji, o których sami nie mieliśmy wcześniej pojęcia. W pewnym sensie ktoś taki trenuje z nami, nie czujemy się pozostawieni sami z celem, który chcemy osiągnąć, lecz mamy poczucie, że komuś również mocno należy na naszym sukcesie. Trudno wyobrazić sobie lepszą pomoc w zmaganiach na siłowni gdyż siłownia jest idealnym miejscem na tego typu zmagania.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź