Open top menu
piątek, 1 września 2017

profile aluminiowe

Jako tworzywo, aluminium charakteryzuje się wysoką solidnością, przy jednoczesnym zachowaniu dużej
lekkości materiału oraz wszystkich wykonanych przy jego pomocy wyrobów. Można również połączyć aluminium z innymi metalami, dzięki czemu powstają stopy aluminiowe. Odpowiednio przygotowane profile czy pręty aluminiowe, wykazują wzorowy poziom odporności na uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Są również bardzo trwałe w starciu z bardziej wymagającymi uwarunkowaniami atmosferycznymi. 


Zastosowanie profili z aluminium


Profile aluminiowe znajdują swoje zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu, przez co popyt na nie stale rośnie. Za pomocą profili aluminiowych charakteryzujących się odpowiednio dużą wytrzymałością, możliwe jest budowanie praktycznie dowolnych konstrukcji, np. wystawienniczych, stoisk, ścianek i banerów prezentacyjnych czy lad. Realizowane jest to w sposób szybki i czysty, jednocześnie nie wymagając żadnej dalszej obróbki powierzchniowej.

Zalety profili aluminiowych


Największą zaletą profili aluminiowych jest fakt, że są one dostępne w bardzo szerokiej gamie rodzajowej. Można pośród nich znaleźć zarówno Profile kwadratowe i prostokątne, jak i kasetonowe czy też posiadające specjalne kształty wykonywane na specjalne zamówienie. Lekkie profile mogą posiadać gładkie powierzchnie oraz bardzo dobrze zoptymalizowany przekrój, np. okrągły. W większości przypadków profile aluminiowe są do siebie dopasowane pod względem specyfiki typowej dla każdego z typoszeregów oraz wymiarów podziałek.

Całą ofertę profili podejrzeć możemy na stronie:  

0 komentarze