Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

Osobisty trener

Trening na siłę ma na celu wzrost naturalnej siły mięśniowej. Przed jego rozpoczęciem klient powinien odbyć odpowiedni staż treningowy.


W treningu na siłę niezbędne są: rozgrzewka na początku i rozciąganie na końcu ćwiczeń. Podczas wykonywania treningu zwiększa się ilość ciężarów, zmniejsza natomiast ilość powtórzeń.

Osobisty trener dostosuje właściwy plan treningowy, biorąc pod uwagę kondycję, stan zdrowia oraz samopoczucie klienta. Udziela także porad dotyczących odpowiedniej diety. Ma za zadanie zadbać o motywację i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Ustala ćwiczenia w taki sposób, by nie przeciążyć organizmu. Staje się mentorem i przyjacielem klienta.

Treningi indywidualne w tym wypadku są jak najbardziej wskazane. Zapewniają one lepszy efekt. Jednostkowe podejście do klienta gwarantuje dobór właściwego treningu, ćwiczeń oraz diety. Trener ma wówczas możliwość przyjrzenia się możliwościom oraz nabytym już umiejętnościom. To z kolei zwiększa szansę na uzyskanie przez klienta wymarzonego efektu.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Zostaw odpowiedź