Open top menu
piątek, 8 lipca 2016

laser whitening Dublin
Trudno jest wybielić zęby w domowych warunkach. 
Stosowanie specjalnych past do zębów, pasków wybielających
zwykle nie przynosi oczekiwanych efektów. 

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty, który oceni stan zębów i poleci najlepszą metodę na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu.

Laser diodowy czy nakładki na zęby, jaka metoda najlepsza

laser whitening Dublin
Laserowe wybielanie (laser whitening) jest aktualnie najskuteczniejszą i najszybszą metodą na rozjaśnienie uśmiechu. Ma ona niestety jedną wadę, jest dość kosztowna, więc nie każdy może sobie na nią pozwolić. Jednak biorąc pod uwagę efektywność i trwałość uzyskanych efektów, warto zainwestować w taki zabieg. Nie tylko można spodziewać się bardziej spektakularnego wyniku w wyjątkowo krótkim czasie, ale także rezultatów, które utrzymują się nawet do 2 lat. Nie ma w tej chwili lepszej metody na wybielenie zębów. Można oczywiście stosować nakładki i żel wybielający (whitening gel), ale za ich pomocą nie uda się osiągnąć takiego efektu, jak przy laserowym wybielaniu. Co więcej, decydując się na rozjaśnienie uśmiechu za pomocą lasera diodowego mamy pewność, że działa on nie tylko na przebarwienia na powierzchni szkliwa, ale także głęboko w zębinie, dlatego jego efektywność jest znacznie większa.

Biała dieta konieczna po zabiegu

Wybielanie zębów (teeth bleaching) metodą laserową daje doskonały efekt. Zęby stają się bielsze nawet o kilkanaście tonów. Jednak, aby zachować rezultaty zabiegu koniecznie należy zrezygnować ze spożycia produktów, które mogą zabarwić zęby. Na pewno należy odstawić na parę dni kawę, herbatę czy wino oraz inne produkty mogące zniwelować efekt wybielania.

1 komentarz:

  1. A czy ta metoda laserowa w jakiś sposób wpływa na stan naszych zębów? Uszkadza szkliwo etc?

    http://brewilokwencja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń