Obsługiwane przez usługę Blogger.

Slider

Breaking News

Recent comments

Fashion

News

Food

Sports

Food

Technology

Featured

Videos

Fashion

Technology

Fashion

Biznes

Fashion

Biznes

Budownictwo

Kuchnia

Turystyka

Zdrowie

Newsy

» » » » Wybielanie zębów - zabieg

laser whitening Dublin
Nowoczesna stomatologia estetyczna dysponuje wieloma metodami, pozwalającymi bezpieczne rozjaśnić uśmiech nawet o kilkanaście tonów.

Jeszcze nie tak dawno wybielanie zębów (teeth bleaching) było procesem długotrwałym, wymagającym od pacjenta przynajmniej kilku wizyt w gabinecie stomatologa. Mało wygodne nakładki na zęby, a w nich żel wybielający (whitening gel) zmuszały osoby pragnące cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem do dyskomfortu w jamie ustnej. Dziś można już wybielić zęby podczas jednego zabiegu, a służy do tego nowoczesny laser.

Laserowe wybielanie (laser whitening) zapewnia długotrwały efekt

Laser używany do wybielania zębów działa wyjątkowo efektywnie. Nie tylko wpływa na rozjaśnienie szkliwa i zewnętrznych struktur zęba. Jego działanie jest bardziej intensywne. Promienie emitowane przez to urządzenie przenikają znacznie głębiej, nawet do zębiny. Dlatego w wyniku jego działania możliwe jest wybielenie zmian wewnątrz zęba, nie tylko na powierzchni szkliwa, jak to się dzieje przy innych metodach. Zabieg wykonywany laserem ma jeszcze jedną, znaczącą zaletę. Trwa krótko, maksymalnie do godziny i nie trzeba go powtarzać. Zważywszy na to, warto zwrócić uwagę na laser whitening.

Na trudne przebarwienia na zębach pomoże tylko laser 

Z wybielania laserowego zębów może skorzystać praktycznie każdy. W szczególności tego typu zabieg polecany jest osobom, które chcą w krótkim czasie uzyskać maksymalny efekt. Również pacjenci posiadający trudne do wybielenia, głębokie przebarwienia na zębach będą zadowoleni z laserowego wybielania. Należy jednak pamiętać, że aby uzyskany efekt utrzymał się jak najdłużej, koniecznie trzeba przestrzegać zaleceń stomatologa.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

1 komentarze:

  1. Wybielanie zębów, to dopiero zabieg - trzeba meliski się napić, żeby w lustrze się na zawał nie zrobić.

    OdpowiedzUsuń